Nederlandse Draken Club Logo

Dutch Dragon Class Calender 2018

NDC Kalender 2018

Regatta                                                                                        Date                                          Venue                    Days

 

Grand Prix of Aalsmeer  Easter Regatta                                     31/3 –  2/4                                     Aalsmeer               3

Grand Prix of Aalsmeer second series                                        14/4 –   15/4                                   Aalsmeer               2

Grand Prix of Aalsmeer Third Series / Final                             21/4 – 22/4                                   Aalsmeer               2

Grand Prix Stad Enkhuizen start                                                5/5 – 6/5                                       Muiden                   2

Grand Prix Stad Enkhuizen second series                                  19/5  – 21/5                                   Muiden                   3

European Championship  (Hungary)                                          26/5 – 1/6                                    Balaton                   5

Derby La Baule                                                                                 22/5 – 26/5                                 La Baule                 4

Grand Prix Stad Enkhuizen third series                                      2/6 – 3/6                                     Muiden                   2

Deauville French Open Championship                                       14/6 – 17/6                                  Deauville                4

Grand Prix Stad Enkhuizen final                                                  23/6 – 24/6                                Muiden                    2

Dragon Gold Cup 2018                                                                   20/7-28/7                                    Helsinki                  6

Kaagweek(end)                                                                                 19/7 – 22/7                                 Kaag                        4 (2)

Open Belgium Championships                                                      2/8 – 5/8                                     Oostende               4

Open Dutch Championships                                                          6/9 – 9/9                                     Medemblik            4

Flottenmeisterschaft Essen                                                            15/9 – 16/9                                  Baldeneysee          2

Landesmeisterschaft NRW                                                            22/9 – 23/9                                 Baldeneysee          2

Grand Prix d’Alkmaar series 1                                                       29/9 – 30/9  (PM)                     Akersloot               2

Grand Prix d’Alkmaar series 2                                                       6/10 – 7/10   (PM)                     Akersloot               2

 

Clinic Westeinder o.l.v. Pieter Heerema ( vanuit Code Zero, Uiterweg, Aalsmeer)   24 en 25 maart.